در این مقاله که همه چیز در مورد خدمات اسباب کشی و باربری هست در سایت باربری مشتاق با شما خواهیم بود . موضوعات مورد بحث در این مقاله عبارتند از اسباب کشی یا اثاث کشی , راهنمای اسباب کشی منزل خدمات اسباب کشی

اسباب کشی یا اثاث کشی

اینکه بعضی افراد اسباب کشی می گویند و برخی دیگر اثاث کشی و اگر دو نفر مقابل هم قرار بگیرند و باهم مجادله سر این موضوع بکنند که اثاث کشی درست است یا اسباب کشی برای حل این موضوع سریی به لغت نامه دهخدا می کنیم در لغت نامه دهخدا

اسباب کشی . [ اَ ک َ / ک ِ ] (حامص مرکب ) در تداول عامه ، نقل اثاثه از خانه ای بخانه ٔ دیگر

 و اثاث . [ اَ ] (ع اِ) رخت خانه و قماش خانه . (مؤید).می باشد پس به این نتیجه می رسیم که اسباب کشی کلمه درست می باشد. منبع ( سایت شرکت خدمت گستر )

راهنمای اسباب کشی منزل

اسباب کشی یکی از کارهای به شدت استرس زا هست و خصوصن برای افرادی که اجاره هستند. از قرار داد با یک شرکت خوب گرفته تا هزینه آن , دبه های کارگران حین اسباب کشی + درد سرهای خانه پیدا کردن و نقل مکان کردن به یک خانه جدید همه و همه مشکلات اسباب کشی می باشد. سایت حابار به شما پیشنهاد می کند که برای اسباب کشی یک ماه قبل از جابجایی برنامه ریزی کنید. گار بسته بندی را خودتان انجام می دهید این نکات را فراموش می کنید .

  • از کارتن های قوی و سه لایه استفاده کنید .
  • هرگز تلویزیون LEDرا بدون کارتن خود تلویزیون جابجا نکنید .
  • روی کارتن ها را با شماره , شماره گذاری کنید.
  • روی کارتن ها را بنویسید (شکستنی و یا با حاتیاط حمل شود )
  • گلدان های سفالی را هرگز با چادر و روزنامه و…بسته بندی نکنید ( احتمال دارد کارگر ندانسته  در چیدمان جایی بگزارد که بشکند )

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.